FANTASTYCZNY POWIAT OPOLSKI - konkurs dla dzieci

Rozstrzygnięty został konkurs dla dzieci pt. "Fantastyczny powiat opolski", organizowany przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Opolu. Miło nam zakomunikować, że wśród laureatów znaleźli się uczniowie szkół podstawowych z gminy Popielów.

Są nimi:

Aleksandra Seńkowska z PSP Karłowice za pracę "Najważniejsze odkrycie Jana Dzierżona" - I miejsce

Olga Maciążek z PSP Karłowice za pracę "Jak Karłowice stały się miastem" - II miejsce

Barbara Bola z PSP Popielów za pracę "Polowanie" - wyróżnienie

Marek Lenarczyk z PSP Stare Siołkowice za pracę "Bartnictwo" - wyróżnienie

Jakub Kokot z PSP Popielów za pracę "Skąd jest ten dzwon" - wyróżnienie

Maciej Rudyk z PSP Karłowice za pracę "Karły z Karłowic" - wyróżnienie

Wszystkim uczestnikom konkursu składamy gorące podziękowanie za udział, a nauczycielom za pomoc i udzielenie cennych wskazówek do powstania ciekawych prac.

Uroczyste podsumowanie konkursu z udziałem laureatów, opiekunów i nagrodzonych wraz z wręczeniem nagród i dyplomów odbędzie się 13 grudnia 2017 roku w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane na naszej stronie.