Zakup nowości wydawniczych w 2017 roku

Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych

W roku 2017 Gminna Biblioteka Publiczna w Popielowie zakupiła nowości wydawnicze w ilości 933 egzemplarzy na kwotę 20318, 46 zł. Ze środków Biblioteki Narodowej w ramach Priorytetu 1 Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych Biblioteka zakupiła 378 egzemplarzy na kwotę 7820,00 zł. Pozyskano również 164 egz. książek w darze na kwotę 3550,28 zł.

Ogółem księgozbiór powiększył się o 1097 egz. z tego 12 egz. audiobooków.